+48 504 900 340 biuro@solar-energia.com.pl

POMPY CIEPŁA
KLIMATYZACJA

Pompy ciepła oraz klimatyzacje

W ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła oraz klimatyzacje takich firm jak : ARISTO , Vaillant , LG , Samsung , Galmet PANASONIC.

Pompa ciepła jest to maszyna cieplna wymuszająca przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej 

Pompy ciepła  tak jak chłodziarki, ale ich podstawowym zastosowaniem jest ogrzewanie pomieszczeń i wody użytkowej W chłodziarkach i zamrażarkach ciepło jest „wypompowywane” z przechowywanych produktów (co obniża ich temperaturę), a oddawane do pomieszczenia, w którym stoi lodówka lub zamrażarka. Pompa ciepła zastosowana do ogrzewania pomieszczeń odbiera ciepło z otoczenia o niskiej temperaturze (z gruntu lub powietrza na zewnątrz budynku) i oddaje ciepło do ogrzewanego pomieszczenia.

SOLAR ENERGIA w liczbach

KLIENCI

PROJEKTY

PARTNERZY

Najlepsze technologie

Nasza Firma zajmuję się nie tylko sprzedażą technologi fotowoltaicznych ale również fachowym doradztwem w doborze odpowiednich produktów do Państwa Inwestycji.

GWARANCJA SERWISOWA

NAJWYŻSZE STANDARDY

w

PROFESJONALNE DORADZTWO

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA

Napisz do nas

8 + 8 =

$

SOLAR ENERGIA S.A.

dawniej SOLAR ENERGIA Adam Gołąb

Malinie 593, 39-331 Chorzelów

+48 504 900 340

+48 729 336 749

biuro@solar-energia.com.pl

}

Pracujemy dla Was

poniedziałek - piątek   7:00 - 17:00
sobota  8:00 - 10:00